Kula Halk Eğitimden 23 Nisan Çocuklarına Hediye Yağmuru « Kula Haberleri

18 Temmuz 2024 - 23:04

Kula Halk Eğitimden 23 Nisan Çocuklarına Hediye Yağmuru

Kula Halk Eğitimden 23 Nisan Çocuklarına Hediye Yağmuru
Son Güncelleme :

13 Nisan 2022 - 11:04

74 Görüntülenme

23 Nisan Çocuk bayramı kapsamında Kula Halk Eğitim Merkezi Geri dönüşüm sıfır atık projesi kapsamında köy okullarımızda öğrenim gören çocukları kendi el yapımı ürünleri ile sevindirdi. Giyim üretim, El Sanatları, Nakış ve Tezhip kurslarındaki çalışmaları ile tamamı geri dönüşüm sıfır atık malzemelerden yapılan hediyeler çocuklara mutluluklar yaşattı.

Konu ile ilgili bilgi veren Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin İZCİ: Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın kıymetli eşleri Emine ERDOĞAN Hanımefendinin, himayesinde gerçekleştirilen Sıfır Atık Projesi ile geri dönüşüme kazandırılan malzemelerle yapılan hediyeler sevgili öğrencilerimize ulaştırıldı dedi.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın, okullarda geri dönüşüm kültürünü yaygınlaştırmak için ‘Sıfır Atık’ projelerini hayata geçiren Kula Halk Eğitim Merkezi öğretmen ve idarecilerinin yaptığı bu faaliyetler diğer öğrenciler tarafından sevinçle karşılandı.

İlçemiz Sandal ilköğretim okulunda dağıtılan geri dönüşümden kazanılan hediyeler Sandal okulu velileri okul idareci ve öğretmenleri tarafından çok hoş karşılandı ve hediyeler için Halk Eğitim Merkezine teşekkür edildi.

Reklam Alanı
Reklam Alanı

BENZER HABERLER

Reklam Alanı