Kula Haberleri

14 Haziran 2024 - 08:56

Son Güncelleme :

07 Eylül 2023 - 13:06

284 Görüntülenme

Bodrum Spor Bayan Basketbol Takımı Kula’da Kamp Sürecini Tamamladı

Bodrum Spor Bayan Basketbol Takımı bir haftalık kamp için Kula’yı tercih ettiler. Yaklaşık 1 Hafta süren kamp sürecinde Kula Spor Kompleksinde antrenmanlarını yapan bayan basketbol takımı Türkiye Kadınlar Basketbol Liginde mücadele edecekler.

Kamp sürecince Spor Kompleksi ve Kula’dan çok memnun olduklarını söyleyen Kulüp başkanı Orhun Gencer “Böyle güzel ve şirin bir ilçeden kamp yapmak sporcularımıza ve bizlere çok iyi geldi spor kompleksi gerçekten çok güzel bi tesis içinde basketbol sahası fitness sonunu gibi birçok salon bulunmakta, böyle bi tesisi Kula’ya kazandıran Eski Gençlik ve Spor Bakanı Şimdi İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu tebrik ederim bizlere yardımcı olan ve burada kamp yapmamızı sağlayan Belediye Başkanımız Hüseyin Tosun, Kula Gençlik ve Spor Müdürümüz Ufuk Özlem’e teşekkür ederim” dedi.

Bodrum Spor Bayan Basketbol Takımı Baş Antrenörü Güray Kurtuluş “Kula’da yapmış olduğumuz kamp sürecimizde sporcularımız çok iyi hazırlandılar Spor Kompleksi sporcular için bir çok güzellikleri içinde barındırıyor sadece bizim takımımız değil görüşüp konuştuğum bir çok kulüp yöneticilerine burayı tavsiye edeceğim inşallah her sene burada kamp yapmayı planlayacağız” dedi.

Bodrum Spor Bayan Basketbol Takımı Kaptanı Cansu Yetiş ise yaptığı açıklamada “Tüm takım arkadaşlarım ile birlikte konuştuğumuz da Kula’dan çok memnun kaldıklarını ve her sene buraya gelmek istediklerini belirttiler Kula tarihi ve insanları ile çok cana yakınlar kamp sürecimiz boyunca spor kompleksinde çalışan arkadaşlar bizlere çok ilgi gösterdiler hepsine bir bir teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı