Şadan Güven Tazeledi « Kula Haberleri

21 Mayıs 2024 - 13:34

Şadan Güven Tazeledi

Şadan Güven Tazeledi
Son Güncelleme :

23 Ocak 2022 - 12:51

64 Görüntülenme

Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda Başkan Şadan güven tazeledi

Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu’nda 1086 oyun 666 oyunu alan mevcut başkan Aytekin Şadan, güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.

Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu, bugün Kula Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Divan Başkanlığı’nı Manisa Lokantacılar, Kebapçılar, Tatlıcılar ve Yoğurtçular Esnaf Odası Başkanı Mehmet Akgül’ün yaptığı genel kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Faaliyet raporlarının okunmasının ardından mevcut başkan ve başkan adayı Aytekin Şadan ile geçen dönem yönetim kurulunda yer alıp başkanlığa aday olan Selahattin Emrem birer konuşma yaptı. Başkan adaylarının konuşmasının ardından kurul, oylama işlemleri ile devam etti. Toplam 1086 üyenin oy kullandığı seçimde 17 oy geçersiz sayılırken, mevcut Başkan Aytekin Şadan 666 oy, başkan adayı Selahattin Emrem ise 403 oy aldı. Bu sonuçlara göre mevcut Başkan Aytekin Şadan güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.

Seçim sonuçları sonrasında Başkan Aytekin Şadan ve Yönetimi Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Yiğen’i ziyaret edip ardından Esnaf ve Sanatkarlar Odasına geçerek misafirleri kabul etti.

Başkan Şadan’ın yeni dönem yönetiminde ise şu isimler yer alıyor:

Yönetim Kurulu; Hüseyin Kaçmaz, Yılmaz Gökoğlan, Yavuz Piştav, Gökhan Nerkiz, Muhammet Çınar, Şükrü Atasoy, Murat Kahrama ve Mehmet Uysal.

Denetim Kurulu: Yusuf Tura, Harun Dollun ve Mehmet Sevim

23

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı