![Operasyonda 2 Kişi Gözaltına Alındı](https://kulahaberleri.com/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-02-at-13.55.32-1.jpeg)
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, 6136 SKM (Silah Ticareti) suçu ile ilgili yürütülen tahkikat sonucu İstihbarat Şube Müdürlüğü ile koordineli gerçekleştirilen operasyonda; A.B. (27) ve Y.B. (22) isimli şüpheli şahıslar yakalanarak gözaltına alınmıştır.
Yapılan aramalarında;
-6 adet ruhsatsız tabanca
-2 adet uzun namlulu otomatik tabanca
-17 adet fişek ele geçirilmiştir.
Manisa halkının huzur ve güvenliği için Manisa Emniyet Müdürlüğü olarak suç ve suçlularla mücadelemiz aralıksız devam edecektir