![Okul Çevrelerinde Huzur ve Güvenlik Uygulaması Yapıldı](https://kulahaberleri.com/wp-content/uploads/2024/05/afc5da79-2e5f-4d69-8f36-83606b9a8dbe.jpeg)
Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Çarşı Mahalle Bekçileri tarafından vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması için 01 Mayıs 2024 tarihinde 00.00-05:00 saatleri arasında 29 ekip 62 personelin katılımıyla gerçekleştirilen Okul ve Çevresindeki Denetimlerde;
✅ 4️3 Okul ve çevresi kontrol edilmiş,
✅ 37 şahıs sorgulanmıştır.
kontrol ve denetimlerimiz neticesinde olumsuz bir durumla karşılaşılmamış, gerek okul güvenliği, gerekse öğrencilerimizi her türlü tehlikeden korumak için ekiplerimizle çalışmalarımız devam edecektir.