GYD Üyeleri ve Yerel Basın Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldi « Kula Haberleri

14 Haziran 2024 - 09:33

GYD Üyeleri ve Yerel Basın Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldi

GYD Üyeleri ve Yerel Basın Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldi
Son Güncelleme :

10 Ocak 2022 - 6:42

290 Görüntülenme

GYD Üyeleri ve Yerel Basın Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldi

Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği (GYD) üyeleri ve Kulada görev yapan gazeteciler Akşam yemeğinde bir araya geldi.

10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısıyla Manisa GYD Kula Temsilciliğinin düzenlediği yemek de, yakın zamanda Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine de seçilen Kula Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alaettin Yakın’ın davetine, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, medya 45 Haber sitesi Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Hikmet Sepet, Anadolu Ajansı Muhabiri Kamil Altıparmak, Denge Gazetesi Editörü Mehmet Aktürk, 4 Eylül Haber Sitesi Uğur Kulaşen, Kula Divlit 45 haber sitesi imtiyaz sahibi Gökhan Aydın, Kula Gazetesi muhabiri Tuğberk Yetiş ve Belediyemiz Basın Yayın Birimi katıldı.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun “Dernek temsilciliğine ve üyelerine teşekkür ediyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Kula Temsilcisi Alaettin Yakın da “Kula Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Tosun davetimize katıldığı için teşekkür ediyor dernek üyelerimiz ve gazeteci arkadaşlarımıza da çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Yemek sonrası karşılıklı yapılan sohbette gazetecilerin ve yerel basının sorunları dile getirildi.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı