Alaşehir SMA Hastası Duru Bebeğe Sahip Çıktı « Kula Haberleri

18 Temmuz 2024 - 23:35

Alaşehir SMA Hastası Duru Bebeğe Sahip Çıktı

Alaşehir SMA Hastası Duru Bebeğe Sahip Çıktı
Son Güncelleme :

02 Şubat 2022 - 11:30

306 Görüntülenme

Alaşehir Belediyesi Kültür Hizmetleri kapsamında Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezi’nde sergilenen “İyi, Kötü, Çirkin“ oyunu büyük ilgi topladı. Yoğun ilgi nedeniyle iki kez sergilenen oyunu belediye başkanı Ahmet Öküzcüoğlu’da izledi.

Eray Yasin Işık’ın kaleme aldığı, Ahmet Burak Bacınoğlu’nun yönetiminde sahneye koyulan oyunda iyilik ve kötülük kavramı trajik bir şekilde anlatıldı. İzleyenleri gülerken düşündüren oyun , iyilik ve kötülük kavramlarının trajik bir şekilde hiciv ve esprili bir dille anlatılırken, izleyenler tarafından bol bol kahkaha atılarak izlendi. “İyi, Kötü, Çirkin” adlı tiyatro oyununda Ersin Korkut, Erdem Baş, Eray Yasin Işık ve Hakan Bulut,  izleyenleri büyüleyen  performanslarıyla hem güldürdüler, hem de düşündürdüler. Unutulmaz bir gece yaşayan izleyenler, tiyatro devre arasında ve çıkışında bile birbirlerine tiyatroyu anlattılar.

DURU BEBEĞE DESTEK VERDİLER

Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezi koridorunda SMA hastası Duru Sağlık bebek için kurulan standı ziyaret eden “İyi, Kötü , Çirkin “ adlı oyunu sahneleyen oyuncular kampanyaya destek verdiler ve  Duru Bebek afişiyle hatıra fotoğrafı çektirdiler, kampanyanın başarılı olmasını dilediler.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı