YILMAZ KARACA, ‘GAZETECİ GÖZÜYLE’ DÜZCE’Yİ ANLATTI « Kula Haberleri

6 Haziran 2023 - 09:32

YILMAZ KARACA, ‘GAZETECİ GÖZÜYLE’ DÜZCE’Yİ ANLATTI

YILMAZ KARACA, ‘GAZETECİ GÖZÜYLE’ DÜZCE’Yİ ANLATTI
Son Güncelleme :

25 Aralık 2021 - 15:39

106 Görüntülenme
Reklam Alanı

YILMAZ KARACA, ‘GAZETECİ GÖZÜYLE’ DÜZCE’Yİ ANLATTI
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Düzce İktisat ve Kalkınma Kongresi’ne katılarak, ‘Gazeteci Gözüyle Düzce’ konulu bir konuşma yaptı.
Ekonomi Gazetecileri Derneği’nin davetlisi olarak TGF Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun ve Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan ile birlikte programa katılan Genel Başkan Karaca, program oturumunda yaptığı konuşmada Düzce’nin turizm yönünden oldukça avantajlı bir bölge olduğunu belirterek görüşlerini paylaştı ve önerilerini dile getirdi.
Organizasyonun paydaşları Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak da birer konuşma yaptılar.
Birincisi düzenlenen Düzce İktisat ve Kalkınma Kongresinin ilk gününde Düzce’nin turizm, tarım, sanayi ve ticaret potansiyeli masaya yatırıldı.
Ekonomi gazetecilerinin yanı sıra Düzce’de faaliyet gösteren birçok sanayi kuruluşu temsilcisinin de katıldığı programın ikinci gününde ise Düzce’nin kültürel ve ekonomik varlıkları ele alınacak.

Reklam Alanı
Reklam Alanı1