Yaşanan Depremler Sonrasında Vali Karadeniz’e Ziyaretler Devam Ediyor « Kula Haberleri

23 Mayıs 2024 - 15:41

Yaşanan Depremler Sonrasında Vali Karadeniz’e Ziyaretler Devam Ediyor

Yaşanan Depremler Sonrasında Vali Karadeniz’e Ziyaretler Devam Ediyor
Son Güncelleme :

24 Şubat 2023 - 6:18

43 Görüntülenme

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve ülkemizin yaşadığı en büyük afetlerden biri olarak tarihe geçen depremler sonrası ülke olarak birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde depremin yaraları sarılmaya devam ediyor.

Vali Yaşar Karadeniz, ilimizden deprem bölgesine giden yardım seferberliğine destek veren kurum ve kuruluşları ziyaret etti. Deprem bölgesine giden yardımlarda emeği geçenlere teşekkürlerini ileten Vali Karadeniz, bundan sonraki süreçte yapılacak yardımlar ve deprem bölgesinden ilimize gelen vatandaşların durumuna ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Vali Karadeniz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay, Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yılmaz, Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap ile Muradiye Organize Sanayi Bölge Müdürü Osman Kıvırcık’ı ziyaret etti.

Vali Karadeniz, asrın felaketi olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası ilimizin deprem bölgesine yardım için seferber olduğunu dile getirerek, “Manisa tüm kurum, kuruluş ve vatandaşları ile depremin yaşandığı günden itibaren bölgeye gidecek yardımlar konusunda büyük bir dayanışma örneği sergiledi. Gerek nakdi gerekse ayni yardımlar konusunda herkes elini taşın altına koymaya devam ediyor.” Dedi.

Deprem bölgesinden ilimize gelen vatandaşların başta barınma olmak üzere ihtiyaçlarının karşılanması için de Manisa halkının tüm gücüyle çalıştığını ifade eden Vali Karadeniz, depremzede vatandaşlarımıza hep birlikte sahip çıkacağımızı, depremin yaralarını hep birlikte saracağımızı söyledi.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı