Vali Yaşar Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz, Koruyucu Aileler ve Çocuklarıyla Piknikte Buluştu « Kula Haberleri

21 Haziran 2024 - 10:47

Vali Yaşar Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz, Koruyucu Aileler ve Çocuklarıyla Piknikte Buluştu

Vali Yaşar Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz, Koruyucu Aileler ve Çocuklarıyla Piknikte Buluştu
Son Güncelleme :

17 Temmuz 2023 - 6:09

54 Görüntülenme

Vali Yaşar Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz “Koruyucu Aile Günü” münasebetiyle düzenlenen piknikte, ilimizdeki koruyucu aileler ve çocukları ile buluştu.

Koruyucu Aile Günü Münasebetiyle Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinasyonunda İlimizdeki koruyucu aileler ve çocuklarına Manisa Orman İşletme Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde piknik etkinliği düzenlendi.

Etkinlikte çocuklar ve aileler için yüz boyama etkinliği, palyaço gösterimi, halat çekme etkinliği ve çuval yarışı gibi çeşitli aktiviteler gerçekleştirildi. Ayrıca çocuklarımızın yapmış oldukları resimler etkinlik alanında sergilendi.

Çocuklar tarafından verilen mini konser de katılımcılardan büyük beğeni topladı.

Koruyucu aileler ve çocukları ile yakından ilgilenen Vali Yaşar Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz aileler ve çocukları ile sohbet etti.

Programa, Vali Yaşar Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz’in yanı sıra, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Zafer Tombul, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Feridun Gülgeç, Orman İşletme Müdürü Fatih Öztürk, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, ilimizdeki koruyucu aileler ve çocukları katıldı.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı