Vali Ünlü’den Yunusemre ve Şehzadeler Belediye Başkanlığına Ziyaret « Kula Haberleri

14 Haziran 2024 - 09:35

Vali Ünlü’den Yunusemre ve Şehzadeler Belediye Başkanlığına Ziyaret

Vali Ünlü’den Yunusemre ve Şehzadeler Belediye Başkanlığına Ziyaret
Son Güncelleme :

25 Mayıs 2024 - 14:36

56 Görüntülenme

Vali Enver Ünlü, Yunusemre Belediye Başkanı Musa Semih Balaban ve Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak görevlerinde başarılar diledi.

Vali Enver Ünlü, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Yunusemre Belediye Başkanı seçilen Musa Semih Balaban ve Şehzadeler Belediye Başkanı seçilen Gülşah Durbay’ı ziyaret etti.

İlk olarak Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban makamında ziyaret eden Vali Ünlü, ilçenin genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında Başkan Balaban’dan bilgi aldı.

Başkan Balaban, Vali Ünlü’nün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, iş birliği içinde çalışarak ilçeyi daha ileriye taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Ziyarette Vali Ünlü’ye Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay eşlik etti.

Şehzadeler Belediyesini Ziyaret

Vali Enver Ünlü, daha sonra 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Şehzadeler Belediye Başkanı seçilen ve Manisa tarihinin ilk kadın ilçe belediye başkanı olan Gülşah Durbay’ı ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Enver Ünlü’ye ziyareti sırasında Şehzadeler Kaymakamı Fatih Genel eşlik etti.

Başkan Durbay, Vali Ünlü’yü Belediye Başkan Yardımcıları Hakan Şimşek, Yenal Yıldırım ve Ahmet Baydar ile birlikte belediye girişinde karşıladı.

Vali Enver Ünlü, Başkan Gülşah Durbay’ı tebrik ederek, görevinde başarılar diledi. Vali Ünlü, Durbay’ın seçimlerde kazandığı başarının, halkın ona olan güveninin bir göstergesi olduğunu belirterek, kadınların yerel yönetimlerde daha fazla temsil edilmesinin önemine değindi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, Vali Ünlü ve Kaymakam Genel’e belediyenin projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı