Vali Ünlü, Turgutlu İlçesini Ziyaret Etti « Kula Haberleri

14 Haziran 2024 - 08:27

Vali Ünlü, Turgutlu İlçesini Ziyaret Etti

Vali Ünlü, Turgutlu İlçesini Ziyaret Etti
Son Güncelleme :

06 Ekim 2023 - 7:19

57 Görüntülenme

Vali Enver Ünlü, ilçe ziyaretlerine devam ediyor.
İlçe ziyaretleri programına Turgutlu ile devam eden Vali Ünlü, ilçedeki çalışma, proje ve yatırım planlarına ilişkin bilgi aldı, şehit ailesini ziyaret etti.
İlçedeki ilk ziyaretini Turgutlu Kaymakamlığı’na gerçekleştiren Vali Enver Ünlü, burada Turgutlu Kaymakamı Selami Kapankaya ve ilçe protokolü tarafından karşılandı.
Kaymakam Kapankaya’yı makamında ziyaret eden Vali Enver Ünlü’ye, ilçedeki genel durum, yapımı devam eden çalışma ve projeler ile ilçenin taleplerine ilişkin bir brifing verildi.
Kaymakamlık ziyareti sonrasında Turgutlu Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Ünlü, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’dan, belediyenin faaliyetlerine ilişkin bilgi aldı, iş ve işlemleri için belediyeye gelen vatandaşlar ile sohbet etti.
Vali Ünlü, Turgutlu İlçesinde huzur ve güvenliği sağlamak üzere görev yapan İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret ederek, hayırlı görevler diledi.
Turgutlu İlçesi D-300 karayolu üzerinde bulunan Ergenekon Kavşağında da incelemelerde bulunan Vali Ünlü, kavşaktaki trafik yoğunluğu sebebiyle meydana gelebilecek kazaları önlemek amacıyla hazırlanan projeye ilişkin Kaymakam Kapankaya ve yetkililerden bilgi aldı.

Şehit Ailesini Ziyaret
Vali Enver Ünlü, Turgutlu ziyaretinde Şehit Piyade Uzman Onbaşı Onur Karakaya’nın ailesini ziyaret etti.
Ziyarette Vali Enver Ünlü’ye, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Zafer Tombul, Turgutlu Kaymakamı Selami Kapankaya, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ve yetkililer eşlik etti.
Şehidin babası İbrahim Karakaya, annesi Ümmü Karakaya ve yakınları ile sohbet eden Vali Ünlü, şehit ailelerinin bu ülkeye emanet olduğunu söyleyerek her zaman şehit ailelerinin yanında olduklarını ifade etti.
Ziyarette, Şehit Onur Karakaya ve tüm şehitlerin ruhu için dua edildi.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı