Vali Ünlü, Şehit Ege Süleyman Görece’nin Ailesini Ziyaret Etti « Kula Haberleri

17 Nisan 2024 - 08:16

Vali Ünlü, Şehit Ege Süleyman Görece’nin Ailesini Ziyaret Etti

Vali Ünlü, Şehit Ege Süleyman Görece’nin Ailesini Ziyaret Etti
Son Güncelleme :

21 Ağustos 2023 - 5:55

39 Görüntülenme

Vali Ünlü, Manisa’da ki ilk gününde Şehit Ege Süleyman Görece’nin ailesini ziyaret etti.
Vali Enver Ünlü Manisa’da ki ilk görev gününde, Pençe-Kilit Harekat Bölgesinde yaralanan ve tedavi görmekte olduğu Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 10 Ağustos 2023 günü şehit olan Kahraman Askerimiz Piyade Uzman Çavuş Ege Süleyman Görece’nin Saruhanlı’da yaşayan ailesini ziyaret etti.
Şehidimizin babası Sefer Görece, annesi Nilüfer Görece, kardeşleri ve yakınlarına başsağlığı dileklerini ileten Vali Ünlü, şehidimizin ailesine Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti.
Şehidimizin ailesiyle yakından ilgilenen Vali Ünlü, şehitlik mertebesine ulaşmanın herkese nasip olmadığını ifade etti. Vatan, millet ve bayrak uğruna canlarını feda eden şehitlerimizin ailelerinin devletimizin ve milletimizin en önemli emanetleri olduğunu söyleyen Vali Ünlü, “Manisa’ya bugün geldim, göreve başlar başlamaz ilk ziyaretimi size gerçekleştirmek istedim. Sizler, bizlerin baş tacısınız artık hepimiz ailenizin birer bireyiyiz, her zaman yanınızdayız” dedi.
Ziyarette Şehit Ege Süleyman Görece ve tüm şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim Tilavet yapıldı ve dualar edildi.
Vali Enver Ünlü daha sonra Çullugörece Mahallesine defnedilen Şehit Ege Süleyman Görece’nin kabrini şehidimizin babası ve yakınları ile birlikte ziyaret ederek dua etti.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı