Vali Ünlü Miniklerin Ders Heyecanın Paylaştı « Kula Haberleri

12 Temmuz 2024 - 19:57

Vali Ünlü Miniklerin Ders Heyecanın Paylaştı

Vali Ünlü Miniklerin Ders Heyecanın Paylaştı
Son Güncelleme :

03 Ekim 2023 - 6:58

39 Görüntülenme

Şehzadeler Gazi İlkokulunda incelemelerde bulunan Vali Ünlü, öğretmenlerden bilgi aldı, öğrencilerin ders heyecanını paylaştı.

Vali Enver Ünlü, Şehzadeler Gazi İlkokulunu ziyaret etti. Ziyarette Vali Enver Ünlü’ye Vali Yardımcısı Erhan Günay ve İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Uğurelli de eşlik etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Uğurelli ve Okul Müdürü Naci Avcı’dan okul, öğretmen ve öğrencilere ilişkin bilgi alan Vali Ünlü, öğrencilerin sınıflarını ziyaret ederek eğitim gören miniklerin ders heyecanını paylaştı, onlarla sohbet etti. Beden eğitimi dersinde spor yapan öğrencilerin de faaliyetlerini izledi.

2000 öğrencinin ikili eğitimden faydalandığı Şehzadeler Gazi İlköğretim okulunda sınıfları gezerek öğrencilerle bir araya gelen Vali Ünlü daha sonra öğretmenlerle de bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda okulun fiziki yapısı, derslikler, müfredat ve projelerle ilgili bilgi alan Vali Ünlü, öğretmenlerin istek ve taleplerini de dinledi.

Öğretmenlik mesleğinin ve eğitimin önemine değinen Vali Ünlü, özverili bir şekilde çocukların geleceğe hazırlanmasında sundukları katkı nedeniyle öğretmenlere teşekkür etti, çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı