Vali Karadeniz’den Kula’ya Ziyaret « Kula Haberleri

20 Haziran 2024 - 11:43

Vali Karadeniz’den Kula’ya Ziyaret

Vali Karadeniz’den Kula’ya Ziyaret
Son Güncelleme :

08 Mart 2023 - 13:56

47 Görüntülenme

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Kula Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısına katılmak üzere Kula ilçesin ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulundu.

Kula ilçesini ziyaret eden Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Kula Kaymakamlığı koordinesinde yürütülen deprem bölgelerine yardım çalışmalarına destek veren sivil toplum kuruluşlarından Kula Süt Üreticileri Birliği, Kula Esnaf Odası ve Kula Ziraat Odası ve Kula Halk Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti. Vali Karadeniz, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Harun Uysal, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aytekin Şadan, Ziraat Odası Başkanı Nuri Topal ile görüşmede bulunarak Kula Kaymakamı Birkan Tatlısöz’den yardım kampanayası hakkında bilgi aldı ve Kula’da yardım faaliyetlerine destek veren tüm kurumlara, sivil toplum kuruluşlarına yardımsever Kula halkına teşekkür etti. Kula Halk Eğitim Merkezi’nde deprem bölgesine gönderilmek üzere uyku tulumu, atkı ve bere üreten kadınlara ve eğiticilere özverili çalışamlarından dolayı tebrik ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle karanfil hediye etti. Ziyaretlerde Vali Yaşar Karadeniz’e Kula Kaymakamı Birkan Tatlısöz, Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, İl Gençlik ve Spor Müdürü Yunus Öztürk, İl Ticaret Müdürü Muharrem Özer, İl Aile ve Sosyal Hizmetler Müdür V. Feridun Gülgeç, İlçe Jandarma Komutanı Ütğm. Bayram Yüksel, İlçe Emniyet Müdürü Ali Rıza Gökmen ve ilçe kurum amirleri eşlik etti.
Vali Karadeniz, Şehit Ailesini Ziyaret Etti
Kula İlçesi ziyaretinde, 1997 yılında Hakkari’ye bağlı Işıklar Köyünde bir grup terörist tarafından saldırı sonucu şehit düşen Jandarma Çavuş Mehmet Sancar’ın ailesini de ziyaret eden Vali Karadeniz, Şehit ailelerinin Türk milletinin emaneti olduklarını ifade etti.

Vali Karadeniz, Depremzede Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Kaymakam Tatlısöz, Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve beraberindekiler, deprem bölgesindeki illerden gelerek Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Kula Gençlik Kampı’nda misafir edilen depremzede vatandaşları ziyaret etti. Vali Karadeniz, kamp yetkililerinden bilgi aldığı ziyarette çocuklarla ve yaşlılarla yakından ilgilenerek, acı günlerin tekrar yaşanmaması temennisinde bulundu.

Vali Karadeniz, Kula Deri İhtisas ve Karma OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı’na Başkanlık Etti
Vali Yaşar Karadeniz’in başkanlığında Kula Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi müteşebbis heyet toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı’da, 2022 yılı gelir-gider bütçesi, mizan, denetim raporları ve devam eden altyapı çalışmaları görüşüldü. Toplantıya Kula Kaymakamı Birkan Tatlısöz, Belediye Başkanı ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tosun, OSB Bölge Müdürü Vesile Canseven Tuncel, Kula Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti, belediye meclis üyeleri katıldı.

Vali Karadeniz, Kula programının sonunda Manisa Valiliği atırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) ile Manisa Büyükşehir Belediyesi ortak projesiyle sokak cephe sağlıklaştırması tamamlanan Yunus Emre Caddesi’ni ziyaret etti. Kula ziyaretinin ardından Manisa’ya hareket eden Vali Karadeniz, Kaymakam Tatlısöz, Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve kurum amirlerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı