Vali Karadeniz Demirci İlçesini Ziyaret Etti « Kula Haberleri

20 Haziran 2024 - 12:40

Vali Karadeniz Demirci İlçesini Ziyaret Etti

Vali Karadeniz Demirci İlçesini Ziyaret Etti
Son Güncelleme :

18 Mayıs 2023 - 9:56

48 Görüntülenme

Demirci Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısına katılmak üzere Demirci İlçesine giden Vali Yaşar Karadeniz, Kaymakam Adem Kaya ve Demirci Kadın Kooperatifine ziyarette bulundu.

Vali Karadeniz, Demirci İlçesi ziyaretinde ilk olarak Kaymakam Adem Kaya’yı makamında ziyaret etti. Kaymakam Adem Kaya, ilçenin genel durumu, yapılan çalışmalar ve projelere ilişkin Vali Karadeniz’e bilgi verdi.

Vali Karadeniz daha sonra Demirci Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısına katıldı. Vali Karadeniz başkanlığında yapılan toplantıya Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen, Kaymakam Adem Kaya ve müteşebbis heyet üyeleri katıldı.

Demirci Organize Sanayi Bölgesi etap çalışması, imar planı, tüm altyapı etüd- proje mühendislik hizmetleri, parselasyon planlaması, hizmet destek alanlarının planlanması konularının görüşüldüğü toplantıda diğer gündem maddeleri değerlendirildi.

Demirci Kadın Kooperatifini Ziyaret

Vali Yaşar Karadeniz, Demirci Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı sonrası Demirci Tarım Ürünleri Merkezinde yer alan Demirci Kadın Kooperatifini ziyaret etti.

Kooperatifte bulunan kadınlardan ürettikleri ürünler ve çalışmalarına ilişkin bilgi alan Vali Karadeniz, kadınların üretime ve ekonomiye katkı sunmak için ortaya koydukları çalışmaların çok değerli olduğunu ifade ederek kadın kooperatifi üyelerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı