TGF HEYETİ CEMAL İNCESOYLUER’İN MEZARINI ZİYARET ETTİ « Kula Haberleri

18 Mayıs 2024 - 10:35

TGF HEYETİ CEMAL İNCESOYLUER’İN MEZARINI ZİYARET ETTİ

TGF HEYETİ CEMAL İNCESOYLUER’İN MEZARINI ZİYARET ETTİ
Son Güncelleme :

17 Mart 2023 - 12:05

46 Görüntülenme

TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca ve beraberindeki heyet, dün toprağa verilen TGF Genel başkan yardımcısı ve Tokat Gazeteciler Cemiyeti başkanı Cemal İncesoyluer’in mezarını ziyaret etti.
Genel başkan Yılmaz Karaca, Genel başkan Vekili Cafer Esendemir, Genel Sekreter Bayram Ekici, Genel başkan yardımcıları Kaya Tepe, Levent Altun ve Necmi Işıksal, yönetim kurulu üyeleri Zeki Özdilek, Mustafa Güral Koldaş, Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Denetim kurulu başkanı Necmi Pişkin ve Tokat Gezeteciler Cemiyeti başkan yardımcısı Musa Özdemir, Cemal İncesoyluer’in mezarı başında dua ettiler.

AİLEYE VE CEMİYETE TAZİYE ZİYARETİ

Genel başkan Yılmaz Karaca ve beraberindeki heyet daha sonra Cemal İncesoyluer’in evini ziyaret ederek, İncesoyluer’in eşi Devrim İncesoyluer ve çocuklarına taziye dileklerini iletti.
TGF heyeti daha sonra ise Tokat Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, yönetim kurulu üyelerine ve Tokatlı gazetecilere taziyelerini iletti.
TGF Genel başkanı Yılmaz Karaca, “Acımız büyük. Federasyonumuzun genel başkan yardımcılığını aynı zamanda Tokat Gazeteciler Cemiyeti başkanlığını yapan, çok değerli meslektaşımızı, abimizi kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Hem TGF hem de Tokat’ta başarılı çalışmalar yaptı. TGF ailesi olarak Cemal abimizi unutmayacağız. Şu anda yönetim kurulu olarak sizlere de taziyede bulunmak için Tokat’a geldik. Cemal abimize Allah’tan rahmet, ailesine ve basın camiasına başsağlığı diliyorum” dedi.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı