TGF ANADOLU BULUŞMALARI SİVAS’TA BAŞLIYOR « Kula Haberleri

21 Haziran 2024 - 11:26

TGF ANADOLU BULUŞMALARI SİVAS’TA BAŞLIYOR

TGF ANADOLU BULUŞMALARI SİVAS’TA BAŞLIYOR
Son Güncelleme :

03 Kasım 2023 - 6:19

39 Görüntülenme

TGF ANADOLU BULUŞMALARI SİVAS’TA BAŞLIYOR

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun Anadolu Buluşmaları programı 3-5 Kasım 2023 tarihleri arasında Sivas’ta gerçekleştirilecek.
Sivas Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğindeki programa Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Anadolu, Trakya, KKTC ve Azerbaycan’dan 100’e yakın gazeteci katılacak.
Sivas Gazeteciler Cemiyeti’nin de 30’uncu kuruluş yıldönümünün kutlanacağı Anadolu Buluşmaları programında yerel basının sorunları tartışılacak, Milli Mücadelede önemli bir yere sahip olan Sivas’ın tarihi ve turistik yerleri de yerel basın temsilcilerine tanıtılacak.
Program kapsamında Sivas Valisi, Sivas Belediye Başkanı ve diğer resmi ve özel kurum ziyaretleri de gerçekleştirilecek.

Hakan Sezerer; Ev sahipliği yapmaktan mutluyuz

Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hakan Sezerer, Anadolu Buluşmaları programı kapsamında 100’e yakın gazeteciyi Sivas’ta ağırlamaktan büyük mutluluk duyacaklarını belirterek, “Sivas Gazeteciler Cemiyeti’nin 30. Yıl Kuruluş Yıldönümü ve Türkiye Yüzyılı 5. Anadolu Buluşmaları Kapsamında Türkiye ve Azerbaycan’dan katılacak 100 gazeteci meslektaşlarımızı doğal yaşantısı, kültürel değerleri, sosyal yapısı, mimarisi ve tarihi ile bir kültür Şehri olan Sivas’ta ağırlamaktan mutluluk duyacağız” dedi.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı