SELİM SABAHAT PALANDUZ ANADOLU LİSESİNDEN MÜZİK ŞÖLENİ « Kula Haberleri

18 Temmuz 2024 - 22:36

SELİM SABAHAT PALANDUZ ANADOLU LİSESİNDEN MÜZİK ŞÖLENİ

SELİM SABAHAT PALANDUZ ANADOLU LİSESİNDEN MÜZİK ŞÖLENİ
Son Güncelleme :

23 Kasım 2023 - 17:23

268 Görüntülenme

SELİM SABAHAT PALANDUZ ANADOLU LİSESİNDEN MÜZİK ŞÖLENİ
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Kula Selim Sabahat Palanduz Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu konser, izleyiciler tarafında coşkuyla izlendi. Saygı duruşu, istiklal marşının okunması sonrasında, Program Kula Selim Sabahat Palanduz Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Aslı Kök öncülüğünde okul öğretmenleri ve öğrencileri tarafından müzik dinletisi sunuldu.
Müzik şöleninin yaşandığı gecede öğretmen ve öğrenciler söylediği şarkılarla katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı. Koro ve solo şeklinde 2 saat boyunca söylenen şarkılara, protokol üyeleriyle birlikte misafirlerde eşlik etti.
Program sonrası konuşan Kaymakam Ömer Ahmet Özdemir, konserde emeği geçen Selim Sabahat Palanduz Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Gedik, Öğretmenler ve Öğrencilere bu güzel geceyi hazırladıkları için teşekkür etti, Özdemir Müzik Öğretmeni Aslı Kök’e de güzel ve anlamlı bir gece düzenlediği için kendisine çiçek takdim ederek teşekkür etti.
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Kula Kültür Merkezinde, Kula Selim Sabahat Palanduz Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu konsere Kula Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir, Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Milli Eğitim Müdürü Zakir Okumuş Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve Misafirler katıldı.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı