SELÇUK ÖZDAĞ: ADAYLIĞIMI HALA 1.113.000 SEÇMEN DUYMUŞ DEĞİL AMA HERKES DUYANA KADAR DURMAK YOK. « Kula Haberleri

21 Mayıs 2024 - 14:06

SELÇUK ÖZDAĞ: ADAYLIĞIMI HALA 1.113.000 SEÇMEN DUYMUŞ DEĞİL AMA HERKES DUYANA KADAR DURMAK YOK.

SELÇUK ÖZDAĞ: ADAYLIĞIMI HALA 1.113.000 SEÇMEN DUYMUŞ DEĞİL AMA HERKES DUYANA KADAR DURMAK YOK.
Son Güncelleme :

06 Mart 2024 - 7:51

102 Görüntülenme

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Özdağ, adaylık açıklamasını geç yapması nedeniyle Manisalı seçmenin çoğunluğunun büyükşehir aday olduğundan bilgisinin olmadığını anlattı. Selçuk Özdağ; “benim adaylığımı hala; 1.113.000 seçmen duymuş değil, bilmiyor. Hepsi beni tanıyor ama aday olduğumu henüz öğrenemedi. Bu sorunu SMS veya tanıtım gibi araçlarla çözüyoruz. Gidilmedik yer bırakmayacağız. Sonunda kazanan biz olacağız. Mevcut belediye başkanı 15 yıl çalışmadı, şimdi çalışası tuttu. Bir aydır haldır haldır çalışıyor. Kazanmak istiyor. Vatandaşı ikna etmeye çalışıyor. Dostlar alışverişte görsün. İşimiz zor, ama zoru başarmayı severim kolayı herkes yapar” Görüşlerine yer verdi.” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Özdağ ilçe ilçe, mahalle gezerek günde 17 saat saha çalışması yaptıklarını dile getirdi. Ancak adaylık açıklamasını geç yapması nedeniyle, tüm Manisalıların Manisa büyükşehir Belediye Başkan adayı olduğunu henüz öğrenemediğini ifade eden Selçuk Özdağ; “adaylığımı 11 Şubat’ta açıkladık. Daha 21 gün oldu. Olsun, her işte bir hayır vardır. Ben çalışmaktan asla bıkmam. Daha çok çalışır, bu açığı kapatırız” dedi.
“MEVCUT BELEDİYE BAŞKANI 15 YIL ÇALIŞMADI, ŞİMDİ ÇALIŞASI TUTTU”
Selçuk Özdağ adaylığını geç açıklaması nedeniyle, çalışmalara da geç başladığını hatırlattığı konuşmasında; “Benim handikabım şu. Benim Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı olduğumu henüz bilmeyen vatandaşlarımız var. Çünkü adaylığımı geç açıkladım. Çalışmaya da dolayısı ile geç başladım. Daha 21 gün oldu çalışmaya başlayalı. Yani benim adaylığımı hala 1.113.000 seçmen duymuş değil, bilmiyor. Hepsi beni tanıyor ama aday olduğumu henüz öğrenemedi. Henüz duyuramadık. Bu konuyu nasıl hızlı hızlı duyurabiliriz? Bunun üzerinde çalışıyoruz. Sosyal medyayı kullanıyoruz ama yeterli değil. SMS’lerle de bu duyuruları yapabiliriz. Aynı zamanda WhatsApp üzerinden de duyurabiliriz. Çünkü Manisa’nın 1089 mahallesine ve vatandaşına tek tek ulaşmamız gerekiyor. Bu sistemin üzerine çalışıyoruz. Vatandaşımızı her konuda bilgilendireceğiz. Yapacağımız projelerimizi anlatacağız. Vatandaşın kafasını karıştıran hiçbir soru kalmamalı. Vatandaş kendinden, adayından ve oyundan emin olmalı. Vatandaş bu şehri yeniden ayağa kaldırabilecek, ekonomisine dayanak olabilecek yatırımları yapabilecek doğru adayın kim olduğuna net karar verebilmeli. Bu da ancak seçeceği adayın şehre hangi hizmeti yapacağını bilmesinden geçiyor. Diğer aday arkadaşlarımız neredeyse 4 aydır çalışıyor. Mevcut belediye başkanı 15 yıl sokakta yoktu ama şimdi sokaklarda. Çalışıyor. Mevcut belediye başkanı 15 yıl çalışmadı, şimdi çalışası tuttu. Bir aydır haldır haldır çalışıyor. Kazanmak istiyor. Vatandaşı ikna etmeye çalışıyor. Dostlar alışverişte görsün. İşimiz zor, ama zoru başarmayı severim” Görüşlerine yer verdi.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı