Salihli OSB Toplantısı Vali Karadeniz Başkanlığında Yapıldı « Kula Haberleri

20 Haziran 2024 - 11:10

Salihli OSB Toplantısı Vali Karadeniz Başkanlığında Yapıldı

Salihli OSB Toplantısı Vali Karadeniz Başkanlığında Yapıldı
Son Güncelleme :

14 Temmuz 2023 - 7:10

60 Görüntülenme

Salihli Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirildi.

Vali Yaşar Karadeniz’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve müteşebbis heyet üyeleri katıldı.

Salihli Organize Sanayi Bölgesinin faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılmasıyla başlayan toplantıda 1. Etap, 2. Etap ve 3. Etap Organize Sanayi Bölgelerindeki gelişmelere ilişkin de bilgilendirme yapıldı.

Toplantı, Endüstriyel Nitelikli Atıksu Arıtma Tesisi, İmar plan notları, ENH pilon yeri ve tel geçişi kamulaştırması, mali ve idari konuların görüşülmesi ile devam etti.

Toplantı sonrası Vali Yaşar Karadeniz tarafından Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve büyük yıkımlara sebep olan depremler sonrası bölgeye gönderilen prefabrik yapılarda emeği geçen Salihli OSB katılımcı üyesi Rasim Selçuk’a plaket verildi. Vali Karadeniz, deprem sonrası bölgeye destek sağlamak amacıyla tüm Manisalıların tek yürek olduğunu, herkesin elinden geldiği kadarıyla depremzede vatandaşlarımızın yanında olduğunu, Rasim Selçuk’un da bölgeye gönderilen prefabrik yapılarda önemli katkılar sağladığını söyledi, destek olan herkese teşekkürlerini iletti.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı