Muradiye OSB’de Çıkan Yangın İle İlgili Basın Açıklaması Yayınlandı « Kula Haberleri

14 Haziran 2024 - 08:08

Muradiye OSB’de Çıkan Yangın İle İlgili Basın Açıklaması Yayınlandı

Muradiye OSB’de Çıkan Yangın İle İlgili Basın Açıklaması Yayınlandı
Son Güncelleme :

24 Haziran 2023 - 14:30

70 Görüntülenme

Muradiye OSB’de Çıkan Yangın İle İlgili Basın Açıklaması Yayınlandı

Manisa Yunus Emre Muradiye OSB de çıkan yangın sebebi ile ilgili Tekeli Grup firma yetkililer basın açıklaması yayınladı.

Basın açıklamasında;

Manisa İli Yunusemre ilçesi Muradiye Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Geri Dönüşüm Tesisimizde 22.06.2023 tarihinde saat 16:11 sıralarında çıkış gerekçesi şu an yargı makamları ve kolluk güçleri tarafından da araştırıldığı üzere henüz bilinmeyen bir sebeple yangın meydana gelmiş olup, iklim ve hava şartları nedeniyle hızla yayılan yangın itfaiye yetkililerince karadan, helikopterlerle havadan yoğun ve özverili çabalarıyla kontrol altına alınmıştır. Bugün itibarıyla soğutma çalışmaları devam etmektedir. Başta itfaiye ekipleri olmak üzere yangının söndürülmesinde destek ve hassasiyet gösteren herkese sonsuz teşekkür ederiz.

Geri dönüşüm sektöründe işimizin temeli olan temiz ve daha yaşanılabilir bir çevre vizyonuyla hareket ettiğimiz bu yolda firma olarak yangının doğadaki muhtemel etkileri bizi derinden üzmüştür. Yangın esnasında ve soğutma sürecinde yoğun dumandan olumsuz etkilenen hemşerilerimizden ve bölge halkından özür diliyoruz.

Yangın çok şiddetli ve hızla yayılmasına rağmen, şirket yönetimimizin önceden almış olduğu tedbirlerle hiçbir can kaybı veya yaralanma olmaması, hiçbir çalışanımızın en ufak bir zarar görmemesi ve komşu işletmelere yangının sıçramaması firmamız adına en önemli tesellimiz olmuştur.

Firmamızda her ne kadar önemli ölçüde maddi hasar olsa da, 60 yıllık iş tecrübemiz, grup şirketi olmanın gücüyle ve birikimimizle en kısa sürede kayıplar telafi edilecektir.

Bazı basın organlarında ve sosyal medyada yer alan yanıltıcı haberlere vatandaşlarımızca itibar edilmemesi hususu kamuoyuna duyurulur.

SAYGILARIMIZLA

BAŞARANLAR & TEKELİ GRUP

 

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı