MANİSA’NIN DOKTORU, MANİSA’NIN BAŞKANLIĞINA YÜRÜYOR « Kula Haberleri

21 Haziran 2024 - 09:54

MANİSA’NIN DOKTORU, MANİSA’NIN BAŞKANLIĞINA YÜRÜYOR

MANİSA’NIN DOKTORU, MANİSA’NIN BAŞKANLIĞINA YÜRÜYOR
Son Güncelleme :

29 Ocak 2024 - 7:15

69 Görüntülenme

İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Gürhan Özcan seçim programı kapsamında yoğun bir hafta sonunu geride bıraktı. Cumartesi günü kurulan Alaybey Pazarı’nda tezgahları dolaşarak hem pazarcı esnafının hem de vatandaşın sorunlarını dinledi. Özcan 4 saatlik pazar programında sağlıkları ile ilgili soru soran vatandaşa da önerilerde bulunmayı ihmal etmedi.

Babasının da zamanında pazarlarda tuhafiye tezgahı açtığını belirten Gürhan Özcan; “Pazarlarımız bir mozaiktir. Gelir düzeyleri farklı kesimlerin bir araya geldiği pazarlar siyasetçilere iyi bir yön veriyor. Seçim süreci boyunca 17 ilçemizdeki pazar yerlerimizi ziyaret ederek tespitlerde bulunacağız.” dedi.

DOKTOR SÖZÜ VERDİ
Pazarcı esnafının sorunlarını dinledikten sonra açıklamalarda bulunan Özcan; “Pazarcı esnafımız cefakardır, yıllardır göz ardı edilen sorunlarına rağmen işine olan bağlılığını devam ettirir. Bunu görüyoruz ve 31 Mart günü ipi göğüslersek hak ettikleri ortamı sağlayacağız.” dedi.

ESKİ SİYASETÇİLER İLE MANİSA DEĞERLENDİRMESİ
Alaybey Pazarı’ndaki mesaisinden sonra Kuyumcular Caddesi’ndeki esnafa ve Kuyumcular Odası’na ziyaret düzenleyen Özcan; Manisa’nın önde gelen esnaflarından ve eski siyasetçilerinden Doğan Göde’nin çayını içti, Manisa değerlendirmesinde bulundular.

TURGUTLU, AKHİSAR VE YUNUSEMRE’NİN YANINDAYDI

İlçe belediye başkan adaylarının programlarına da katılan Gürhan Özcan, önce Turgutlu Belediye Başkan Adayı Ahmet Orhan’ın mahalle temsilcileri için verdiği yemeğe İYİ Parti Manisa milletvekili Şenol Sunat ile birlikte katıldı. Pazar günü önce Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan’ın programına katılan Özcan, daha sonra Yunusemre Belediye Başkan Adayı Tufan Akan’ın seçim ofisi açılışına katıldı.

ÖZCAN’DAN MOTİVASYON KONUŞMASI

Teşkilatı ile bir araya gelen Op. Dr. Gürhan Özcan; “İlçelerimizi ve büyükşehiri kazanacağız. Çok çalışacağız, durmayacağız yorulmayacağız. 1 Nisan’da Manisa’yı İYİ’lik güneşi saracak. Asıl işimiz 1 Nisan’dan sonra başlayacak… Manisa’nın doktoru Manisa’nın başkanı olacak ve Manisa’ya İYİ’lik gelecek…” dedi.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı