Manisa Otogar Kavşağında İnceleme « Kula Haberleri

21 Mayıs 2024 - 14:10

Manisa Otogar Kavşağında İnceleme

Manisa Otogar Kavşağında İnceleme
Son Güncelleme :

02 Nisan 2024 - 12:48

45 Görüntülenme

Vali Enver Ünlü, Manisa Milletvekilleri Erkan Akçay, Mücahit Arınç, Murat Baybatur, Tamer Akkal ve Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile birlikte 3 seviyeli Manisa Otogar Kavşağı alanında incelemelerde bulundu, Karayolları 2. Bölge Müdürü Murat Gönenli’den çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

Manisa Otogar Kavşağının tamamlanması ile birlikte yaşanan trafik yoğunluğunun azalacağını ve daha güvenli ulaşım imkânı sağlayacağını belirten Vali Ünlü, yapılan çalışmaların hayırlı olmasını temenni ederek, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

18 uygulamaları tamamlanarak çalışmaların başlatıldığı Manisa Otogar Kavşağı; Manisa- Akhisar- Balıkesir- Bursa- İstanbul Yolu, Manisa Çevre Yolu, Manisa- İzmir Yolu ve Manisa- Turgutlu- Uşak yollarının kesişim noktasında bulunuyor. Kavşağın yapımı ile bölgede yaşanan trafik yoğunluğu azalacak ve söz konusu güzergahlar arasında hızlı, güvenli ve kesintisiz ulaşım imkânı sağlanmış olacak. Aynı zamanda, kavşak bölgesinden otogara farklı noktalardan erişim imkânı da sunulmuş olacak.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı