Manisa Boks Gala Gecesi Organizasyon gönüllülerine teşekkür « Kula Haberleri

10 Aralık 2023 - 17:05

Manisa Boks Gala Gecesi Organizasyon gönüllülerine teşekkür

Manisa Boks Gala Gecesi Organizasyon gönüllülerine  teşekkür
Son Güncelleme :

11 Eylül 2023 - 12:12

29 Görüntülenme

Manisa Boks Gala Gecesinin Organizasyonunda gönüllü olarak destek veren ekiple özel bir işletmede toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Manisa Boks Gala Gecesi değerlendirildi. Şehzadeler Belediyesinin destekleri ile Aslan Spor Kulübünün organize ettiği Manisa Boks Gala Gecesi 25 ağustos cuma günü saat 20:00’da Kurşunlu Han’da gerçekleşti. Türkiye’nin çeşitli illerinden 18 sporcunun katıldığı ve 8 maçın yapıldığı Manisa Boks Gala Gecesini yüzlerce boks spor sevenler tarafından izlendi.
MANİSA’DA BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİK
Manisa Boks Gala Gecesi sorumlusu Boks antrenörü Yahya Aslan gala gecesine katılımın yoğun olduğundan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. Yahya Aslan “Manisa’da bir ilki gerçekleştirdik. Boks sporunu sevdirmek için Manisa Boks Gala Gecesi düzenledik. Türkiye’nin farklı illerinden 18 sporcuyu Manisa’mızda ağırladık. Aynı zamanda farklı illerden çok sayıda vatandaş boks maçını izlemeye geldi. Manisa’mızın tanıtımına katkı sağlamış olduk. Hedefimiz her yıl Manisa Boks Gala Gecesini üzerine katarak gerçekleştirmek istiyoruz. Boks sporuna ve Manisa’mıza katkı sağlamak hedeflerimiz arasındadır” dedi.
EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM
Manisa Boks Gala Gecesi sorumlusu Boks antrenörü Yahya Aslan organizasyonun arkasında büyük bir ekibin olduğunu ve emeği geçenlere teşekkür etti. Yahya Aslan “Manisa Boks Gala Gecesi organizasyonu için gece gündüz demeden büyük bir ekip canla başla çalıştı. Şükürler olsun sıkıntısız bir şekilde etkinliğimizi gerçekleştirdik. Bu gün burada teşekkür amaçlı organizasyonun arka planında destek veren arkadaşlarımız ile bir araya geldik. Tüm ekip arkadaşlarıma ayrıca bizlere destek sağlayan Şehzadeler Belediyesine, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk’e, maddi ve manevi destek sağlayan diğer kurumlara teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı