Kula Kaymakamı Tatlısöz Muhtarlarla Bir Araya Geldi « Kula Haberleri

18 Mayıs 2024 - 09:56

Kula Kaymakamı Tatlısöz Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Kula Kaymakamı Tatlısöz Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Son Güncelleme :

12 Eylül 2022 - 11:58

59 Görüntülenme

Mardin Vali Yardımcısı iken 2022 Mülki Amirler kararnamesi ile Kula Kaymakamlığına atanan Kaymakam Birkan Tatlısöz ilk toplantısını muhtarlar, daire müdürleri ve STK’lar ile gerçekleştirdi.

Kula Kültür Merkezinde yapılan toplantıda yaptığı konuşmada “Muhtarlarımızın mahallelerde görevlerinin çok önemli olduğunu biliyoruz. Muhtarlar vatandaşlarımız ve bizlerin arasında köprü vazifesi kurmaktadırlar bugün de kendileri ile bir araya gelerek sorunu olan mahallelerin sorunlarına çözüm getirmek için belediye başkanımız Hüseyin Tosun, daire müdürlerimiz, siyasi parti ilçe başkanlarımız ve STK’la ile bir araya geldik” dedi.

Açılış konuşması sonrasında Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun Kula da yapılan yatırımlar ile ilgili kısa bilgiler verdikten sonra merkeze bağlı 53 mahalle de yapılan alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.

Daha sonra sırasıyla söz alan muhtarlar mahallelerindeki eksikleri ve sıkıntıları dile getirdiler.

Belediye Başkanı Hüseyin Tosun da muhtarların dile getirmiş olduğu sıkıntıları veya eksiklikleri neden kaynaklandığı hakkında bilgiler verdi. Toplantı Kaymakam Birkan Tatlısöz’ün iyi dilek ve temennileri ile son buldu.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı