KARACA’ DAN AGC’YE ZİYARET « Kula Haberleri

14 Haziran 2024 - 08:13

KARACA’ DAN AGC’YE ZİYARET

KARACA’ DAN AGC’YE ZİYARET
Son Güncelleme :

16 Mayıs 2024 - 6:19

38 Görüntülenme

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Genel Başkan Vekili Cafer Esendemir, TGF yönetim kurulu üyeleri Semra Şener ve Alaadin Yakın ile birlikte Aydın Gazeteciler Cemiyeti’ni (AGC) ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
Aydın’da Ferdi Uzun başkanlığında başarılı çalışmalara imza atan AGC, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca ve beraberindeki heyeti ağırladı. Genel Başkan Karaca ve beraberindeki heyet, AGC Başkanı Ferdi Uzun ve yönetimi ile kentteki gazeteciler tarafından karşılandı.
KARACA’DAN
AGC’YE TEBRİK
Samimi bir ortamda geçen ziyarette Başkan Uzun, yaptıkları çalışmalar ve hayata geçirmeyi planladıkları projelerle ilgili Karaca’ya bilgi verdi. AGC’nin çalışmalarını başarılı bulan ve çalışmalarından dolayı Başkan Uzun ve yönetimini tebrik eden Karaca, “Federasyonumuzun bünyesinde yer alan AGC’yi ziyaret ettik. AGC’de bulunmaktan dolayı oldukça mutluyuz. Bizleri karşılayan Başkanımız Ferdi Uzun başkanlığındaki AGC yönetimi ile meslektaşlarımıza misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.
“ÇALIŞMALARIMIZ
DEVAM EDİYOR”
Ziyarette sorun ve talepleri de dinleyen Karaca, “Meslektaşlarımızın sorunlarını yakından biliyoruz. Bu sorunların çözümü için çalışmalarımızı ara vermeksizin sürdürüyoruz. Bugüne kadar birçok önemli çalışmaya imza attık. Bundan sonra da çalışmalarımızı sürdürerek meslektaşlarımıza faydalı hizmetler üretmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı