Jandarma Asayiş Noktası Açıldı « Kula Haberleri

12 Temmuz 2024 - 20:00

Jandarma Asayiş Noktası Açıldı

Jandarma Asayiş Noktası Açıldı
Son Güncelleme :

28 Haziran 2024 - 9:20

34 Görüntülenme

Vali Enver Ünlü, Salihli OSB’de faaliyet gösterecek olan Jandarma Asayiş Noktasının açılış törenine katıldı. Vali Ünlü, OSB Asayiş Noktasının, güvenlik ihtiyaçlarının karşılanması ve düzenin sağlanmasında, suç ve suçlularla mücadelede önemli bir rol üstleneceğini söyledi.

Açılış törenine Vali Enver Ünlü, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Zafer Tombul, Salihli Kaymakamı M. Kamil Sağlam, Salihli Belediye Başkanı Mazlum Nurlu, ilçe protokolü ve vatandaşlar katıldı.

Vali Ünlü, törende yaptığı konuşmada açılışı yapılan yeni karakolun, modern imkanlarla donatıldığını ve bölgedeki güvenlik ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamak için tasarlandığını belirterek, “Bu karakol, suç ve suçlularla mücadelede önemli bir rol üstlenecektir. Salihli İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı olarak, günlük dört personel ile görev yapacak olan Salihli OSB Jandarma Asayiş Noktası, OSB’de meydana gelebilecek asayiş olayları, iş kazaları ve diğer olaylara anında müdahale edebilecektir. Bu noktada, jandarma teşkilatımızın teknolojik altyapısı ve eğitimli personeli ile hizmet vereceği bu yeni asayiş noktası, iş dünyasının huzur içinde çalışabilmesi için önemli bir güvence olacaktır. Bölgede faaliyet gösteren sanayicilerimiz ve çalışanlarımız, jandarma teşkilatımızın sağladığı güvenlik hizmetleri sayesinde daha güvenli ve verimli bir çalışma ortamına sahip olacaktır. Jandarma teşkilatımızın, ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi burada da özveri ve kararlılıkla görev yapacağına inancım tamdır. Salihli OSB Jandarma Asayiş Noktası’nın bölgemize hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu vesileyle, jandarma personelimize görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Daha sonra Vali Enver Ünlü ve protokol üyeleri tarafından açılış kurdelesi kesildi.

Açılışın ardından, Vali Ünlü ve beraberindeki heyet, Jandarma Asayiş Noktası’nı gezerek incelemelerde bulundu, görevlilerden bilgi aldı.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı