İYİ PARTİLİ ÖZCAN’A SALİHLİ’DEN TAM DESTEK « Kula Haberleri

14 Haziran 2024 - 08:25

İYİ PARTİLİ ÖZCAN’A SALİHLİ’DEN TAM DESTEK

İYİ PARTİLİ ÖZCAN’A SALİHLİ’DEN TAM DESTEK
Son Güncelleme :

16 Şubat 2024 - 9:48

35 Görüntülenme

İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Op. Dr. Gürhan Özcan ilçe ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Salihli’yi ziyaret eden İYİ Partili Özcan vatandaşlar ve esnaflar ile bir araya geldi. Salihli’nin sorunlarına parmak basan İYİ Partili Özcan, “İYİ Belediyeciliğin güneşi 1 Nisan’da hem Salihli’yi hem de Manisa’yı ısıtacak.” açıklamasında bulundu.
İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Op. Dr. Gürhan Özcan, İYİ Parti Salihli Belediye Başkan Adayı ve ziraat mühendisi Mehmet Tobi’nin gerçekleştirdiği basın açıklamasına katıldı. Tobi’nin açıklamaları sonrası esnaf ziyareti gerçekleştiren Özcan’a İYİ Parti’nin ilçe teşkilatları eşlik etti.
“ORTADA LİYAKAT VE KONTROL YOK”
Salihli’deki pazar yerini ziyaret eden İYİ Partili Özcan’a vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterildi. Pazar yerinde tanıdıkları ve iyileştirdiği hastaları ile buluşan Özcan yağan yağmur sonrası pazar yerinin sular altında kalmasına isyan etti. İYİ Partili Özcan, “3 yıl önce yapılan ve modern olarak adlandırılan pazar yerimizin sular içindeki hali, bizi şaşırtmadı… Kısa süreli yağmurda dahi pazarın içi dereye dönüştü ve çoğu yaşlı vatandaşımız pazarın içinden çıkamadılar. Pazar yeri yapılırken esnaftan para alınmış ama yaptığınız şu; Ortada liyakat ve kontrol yok. Vatandaşımızı bu duruma layık görenlerin hak ettiği son, 31 Mart’ta yazılacak…” dedi.
“HİZMET YOK, REKLAM VAR”
Salihli Otogarı’nı da ziyaret eden İYİ Partili Özcan, “Manisa’nın en önemli otogarlarından olan Salihli Otogarı bakımsız durumda. Altyapı yok, üstyapı yok, yolcunun konforu yok ve otobüsler otogara girerken zorluk yaşıyorlar. Trafik felç ama seçime 1 ay kala terminalin 2. etabı yapılacak diye reklamı var. Hizmet yok, reklam var. Aynı şekilde sanayinin içine sıkışmış Salihli Sebze ve Meyve Hali hem trafiği zorluyor hem de pazarcı esnafına işkence oluyor. İYİ Belediyeciliğin güneşi 1 Nisan’da hem Salihli’yi hem de Manisa’yı ısıtacak.” açıklamasında bulundu.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı