İLK FİDE KASAPOĞLU’NDAN « Kula Haberleri

19 Temmuz 2024 - 00:25

İLK FİDE KASAPOĞLU’NDAN

İLK FİDE KASAPOĞLU’NDAN
Son Güncelleme :

16 Aralık 2023 - 19:10

282 Görüntülenme

İLK FİDE KASAPOĞLU’NDAN

  1. Hükümetin Gençlik ve Spor Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu memleketi Kula’ya bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Kasapoğlu’nu ilk olarak Teknolojik sera da ilk fide dikim programına katıldı.

Kasapoğlu ve beraberindeki heyet  Kula Şehirlioğlu Mahallesinde yüksek potansiyele sahip sıcak su kaynaklarının değerlendirilmesi amacıyla Zafer Kalkınma Ajansı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Kula Belediyesi iş birliğinde 135 bin metrekare alanda 50 dönüm kapalı alana kurulan, Toplamda 8 sektör ve 84 adet tünele sahip olan  jeotermal kaynaklı teknolojik serada incelemelerde bulunduktan sonra 66. hükümetin gençlik ve spor bakanı, adalet ve kalkınma partisi İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kula Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir, Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve partililer jeotermal teknolojik sera da ilk domates fide dikimini gerçekleştirdiler.

 

Fide dikim programının son bulmasının ardından Kasapoğlu, Kulada yapımı devam eden Kredi Yurtlar kurumunun devam eden yurt inşaatını, inceleyen Kasapoğlu yapımları devam eden Tabduk Emre Okulu Jeopark okulun da da incelemelerinde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

  1. Hükümetin Gençlik ve Spor Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Ak Parti Kula İlçe Teşkilatını ve Ülkü Ocaklarını da ziyaret ettikten sonra Kuladan ayrıldı.

 

 

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı