![Emniyet Kaçakçılara Göz açtırmıyor](https://kulahaberleri.com/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-09-at-20.45.48.jpeg)
Manisa İl Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri olarak, 5607 SKM (Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefet) suçunun önlenmesine yönelik yapılan çalışmalarda; H.Ü. (28) şahsın iş yerinde yapılan aramalarda; – 199 adet gümrük kaçağı olduğu değerlendirilen puro – 170 cinsel içerikli ürün – 22,512 adet sigara sarma kağıdı – 13 adet elektronik sigara ele geçirilmiştir.
Manisa halkının huzur ve güvenliği için Manisa Emniyet Müdürlüğü olarak suç ve suçlularla mücadelemiz aralıksız devam edecektir.