“Demokrasi Başı Bozukluk Değildir” « Kula Haberleri

4 Haziran 2023 - 02:59

“Demokrasi Başı Bozukluk Değildir”

“Demokrasi Başı Bozukluk Değildir”
Son Güncelleme :

27 Ekim 2021 - 9:42

118 Görüntülenme
Reklam Alanı

“Demokrasi Başı Bozukluk Değildir”

Türkiye’nin en büyük basın meslek örgütü Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun (TGF) Genel Kurulu Antalya Alanya’da gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen Genel Kurulda Yüksek İstişare Kurulu Asil Üyeliğine, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Aydın seçilirken Yönetim Kurulu Yedek Üyeliğine de Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkan Vekili Alaettin Yakın seçildi.
İsmail Aydın kurul öncesi yaptığı konuşmada “Değerli arkadaşlarım Sayın Yılmaz Karacanın bu görevi bırakmak istediğinin tanıklarından biri benim, Yılmaz Karaca 45 İli gezmedi bakıyorum o illerin arasında Manisa yok bana 3 defa geldi, gecenin saat 2 sinde arayıp da ulaşacağım genel başkan arıyorum ben, bana gelecek sorunlarımı dinleyecek ve sorunlarımı çözecek genel başkan arıyorum, halkla bütünleşecek genel başkan arıyorum” dedi.
Genel Kurula Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Aydın, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkan Vekili Alaettin Yakın, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Dış İlişkilerden Sorumlusu Başkan yardımcı Seyfettin Ayakyay, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Genel Sekreteri Saniye Kulalı Katıldı.

Reklam Alanı
Reklam Alanı1