300 KONUTUN İNŞASI BAŞLIYOR « Kula Haberleri

21 Haziran 2024 - 09:34

300 KONUTUN İNŞASI BAŞLIYOR

300 KONUTUN İNŞASI BAŞLIYOR
Son Güncelleme :

28 Kasım 2023 - 12:11

193 Görüntülenme

300 KONUTUN İNŞASI BAŞLIYOR

Kula 4 Eylül Mahallesindeki 4 Eylül Yapı Kooperatifinin bünyesinde bulunan 26 bin metre karelik inşaat alnın da yapılacak olan 300 dairenin yapım startı verildi.

4 Eylül Kooperatif Başkanı Yakup Yılmaz Kula’da daha önce olmayan 8 katlı konut projesinin ilk etapta 176 daire olmak üzere toplamda 300 dairenin inşaatına başlıyoruz, bugün itibariyle İnşaat ruhsatımızı almış bulunmaktayız dedi.

İnşaat şirketi Sahibi Murat Çiçek ile birlikte Kula belediye Başkanı Hüseyin Tosun dan ruhsatımızı teslim aldık, yarından itibaren çalışmalarımıza başlayacağız.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosunda 4 Eylül Kooperatif Başkanı Yakup Yılmaz ve yüklenici firma Murat Çiçek e teşekkür ederek Kulada 300 konut inşa edeceğinizden dolayı sizleri kutluyor başarılar diliyorum dedi.

Yüklenici firma Sahibi Murat Çiçek de Kula da 300 Konutun yapımını üslendik konut sıkıntısının olduğu bu dönem de bizde elimizden geleni yaparak katkıda bulunmak istiyoruz, başlayacağımız konutları en kısa sürede bitirerek yenilerine başlamayı düşünüyoruz İnşaat larımızyeniden hazırlanan deprem yönetmeliğine uygun olarak projelendirildi. İnşallah Kula Halkına güzel konutlar inşa edeceğiz bu süreçte bizlere destek veren başta belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve personeline ayrıca bizim Kulaya gelmemize öncülük eden Yakup Yılmaz başkanımıza da teşekkür ediyorum dedi.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı