Kula Haberleri

12 Temmuz 2024 - 21:18

Son Güncelleme :

08 Kasım 2023 - 13:59

106 Görüntülenme

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun , Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksekokulu’nda öğrencilerle söyleşi programında bir araya geldi.

Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksekokulu tarafından gerçekleştirilen söyleşi programına konuk olan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Kula Belediyesi’nin ilçede gerçekleştirdiği proje ve çalışmalar, gençlere yönelik hizmetleri ile ilgili öğrencilere bilgilendirmede bulundu. Başkan Tosun, söyleşide öğrencilerden gelen soruları içtenlikle ve samimiyetle yanıtladı. İlçenin Belediye Başkanı olarak Kula’ya dışarıdan gelen öğrencileri bir emanet olarak  gördüğünü ve bu sorumluluk duygusuyla her türlü taleplerini gidermeye yönelik çalışmalar yaptıklarını ifade eden Başkan Tosun, Kula Belediyesi olarak gençlerin her zaman yanında olduklarını belirtti.

Söyleşi programının sonunda Kula Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ahmet Yavuz Çamlı tarafından Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’a, Belediye ve Hayırsever Hüseyin Akan tarafından kazandırılan Müşerref Ayhan yerleşkesi için verdiği emek ve katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ise söyleşi sonunda Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ahmet Yavuz Çamlı’ya teşekkür ederek öğrencilere başarılar diledi. Öğrencilere program çıkışında Kula Belediyesi tarafından tavuklu pilav ve ayran ikramında bulunuldu.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı