![2.240 adet sentetik ecza hap ele geçirildi](https://kulahaberleri.com/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-05-24-at-17.44.39.jpeg)
Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü görevlilerince
uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik yürütülen projeli dosya kapsamında yapılan 1 ara yakalamada *- 2.240 adet sentetik ecza hap * ele geçirilmiş, 1 şüpheli hakkında işlem başlatılmıştır. Konuyla ilgili satıcı konumunda olan hedef 2 şahsın ikamet, işyeri ve depolarında yapılan aramada; -2.100 adet sentetik ecza hap -Satışa hazır halde 19 parça halinde 37,41 Gram kokain maddesi -1 adet anahtarlık şeklinde, 1 adet normal hassas terazi Ele geçirilmiştir. Dosya kapsamında M.A(37), *S.I(33) ve Y.D(38) isimli şahıslar halkında uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak suçundan işlem başlatılarak, mevcutlu çıkarıldığı mahkemece 3 şüpheli tutuklanmıştır.