Kula Haberleri

18 Temmuz 2024 - 22:32

Son Güncelleme :

06 Eylül 2023 - 7:13

155 Görüntülenme

Veli Cengiz Başkan Tosun’u Ziyaret Etti

Kula’nın Kurtuluşu olan 4 Eylül günü Kent Meydanında bulunan Kültür merkezinde Etem Tem Fotoğraf yarışmasında ödül alan fotoğrafların sergisini açan Afyonkarahisar Atatürkçü Düşünce Derneği Şube Başkanı Veli Cengiz Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u makamında ziyaret etti.

Atatürkçü Düşünce Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Veli Cengiz ziyaretinde Başkan Hüseyin Tosun’a kendi yazmış olduğu kitapları hediye etti.

Ziyarette konuşan Atatürkçü Düşünce Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Veli Cengiz “Her yıl Kula’da olmanın mutluluğunu yaşıyoruz bizlere ev sahipliği yapan Belediye Başkanımız Hüseyin Tosun’a teşekkür ediyorum, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Etem Tem Fotoğraf yarışmasında ödül alan fotoğrafların sergisini açtık sergimize ziyaret eden tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun “4 Yıldır olduğu gibi bu yılda resim sergimizin Kula’da sergilenmesinden çok mutluyuz, tüm Kula halkı adına resim sergisinin açılışında emeği geçen başta Veli Cengiz ve ekibini teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı