Kula Haberleri

18 Mayıs 2024 - 10:16

Son Güncelleme :

09 Ağustos 2023 - 15:44

222 Görüntülenme

2019 Yılında Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksekokulu müdürlüğüne atanan Doç. Dr. Ahmet Yavuz Çamlı yeniden Kula Meslek Okuluna müdür olarak atandı.

Geçtiğimiz günlerde Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Rana Kibar’ın ardından Celal Bayar Üniversitesi Meslek Yüksekokullarının da ataması yapıldı.  Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksekokulu müdürlüğüne devam eden Doç. Dr. Ahmet Yavuz Çamlı yediden müdür olarak atandı.

Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksekokulu müdürlüğüne 2. Defa atanan Doç. Dr. Ahmet Yavuz Çamlı yaptığı açıklamada “2. Kez müdür olarak atanmanın sevincini yaşıyorum, rektör hocamız tarafından takdir edilen müdürlük görevim boyunca okulumuzun eğitim kalitesini, imajını, itibarını ve marka değerini olabildiğince arttırmak için var gücümle çalışacağımı belirtmek isterim. Allah’ın izniyle, rektör hocamızın direktifleriyle, okulumuz hocalarının ve personelinin katkısıyla ve Kula yönetiminin işbirliğiyle güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz. Celal Bayar Üniversitesi, Meslek Yüksek Okulumuz ve hepimiz için hayırlı olsun” dedi.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı