Kula Haberleri

21 Haziran 2024 - 10:29

Son Güncelleme :

12 Ocak 2023 - 6:41

39 Görüntülenme

Başkan Yaşar Gazetecileri Ağırladı

 

Memleket Partisi Kula İlçe Başkanı Nazır Yaşar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kula’da görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcilerini ağırlayıp siyasi çalışmalarında kendilerine destek oldukları için teşekkür etti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kula Kebap Dünyası’nda ilçede göre yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya gelen Memleket Partisi Kula İlçe Başkanı Nazır Yaşar, gazetecilerle uzun süre sohbet etti. Akşam yemeğinde ağırladığı gazetecilerin yaptığı görevin kutsal bir görev olduğuna değinen Başkan Yaşar, ilçede yürüttükleri siyasi çalışmalar dolayısıyla gazetecilere teşekkür etti. Her bir gazeteciye kalem armağan eden Başkan Yaşar, tüm gazetecilere görevinde başarılar diledi.

Başkan Yaşar’ın davetine Demirören Haber Ajansı Kula İlçe Temsilcisi Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Onursal Başkanı Hikmet Sepet, Kula Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve İhlas Haber Ajansı ile Demirören Haber Ajansı Kula Temsilcisi Hasan Yiğen, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkan Vekili Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ege Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alaettin Yakın, 4 Eylül Haber internet sitesi sahibi Uğur Kulaşen, Kula Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Yeni Asır Gazetesi Kula Muhabiri Batuhan Ulu, Kula Haber Gazetesi Muhabiri Ayşegül Koral ve Ege Denge Gazetesi Muhabiri Mehmet Aktürk katıldı.

Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı