Reklamı Geç
Advert

ÇOBAN DESTEK SÖZÜ VERDİ

ÇOBAN DESTEK SÖZÜ VERDİ

Afyon İl Genel meclis  Başkanı Burhanettin Çoban Kula’nın kurtuluşu münasebetiyle Atatürk'ün fotoğrafçısı Ethem Tem adına kurulan fotoğraf sergisini kaymakam Kemal Duru ile birlikte ziyaret etti.

 

 Ziyarete açıklama yapan Çoban “Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarını rahmetle saygı ile anıyoruz. Allah Kulamıza tüm Türkiye’mize bir daha böyle bir işgal yaşatmasın. Bizler Afyon Atatürkçü düşünce derneği başkanı Veli Cengiz hocamızda Afyon da Atatürk’ümüzün tüm cephe yaşamına özel yaşamını fotoğraflan dıran Ethem Tem adına güzel bir fotoğraf yarışması başlattık ulusal bazda 2 kategoride yarışmalar düzenlendi gecen yılda bu yılda Türkiye’nin her yerin den çok büyük bir ilgi alaka oldu bizde bu fotoğrafları kurtuluş günlerinde bu fotoğrafları sergileme düşüncemiz oldu sağ olsun şu anki belediye başkanı arkadaşımızda buna büyük destek verdi inşallah bu sergilerimiz bu sene olduğu gibi her sene devam eder, Kulamızın Kaymakamı Kemal Duru ve Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaymakam Duru’yu makamında ziyaret eden Çoban Kaymakamla bir süre sohbet etti, ve Kula da kurulacak olan organize sanayi bölgesi hakkında bilgiler aldı. Kaymakam Duru ise Afyon il Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban dan organize sanayi bölgesi için destekler istedi, ardından Ethem Tem fotoğraf sergisini Kaymakam Duru ile beraber gezdi.

 

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u da ziyaret eden Burhanettin Çoban Tosun’dan Kula hakkında bilgiler aldı. Tosun Kula da kurulacak olan organize sanayi bölgesi için Afyon dan da yatırımcıların buraya gelmesini istedi. Afyon İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban Kula’ya daha öncede geldiğini ve Kula’nın bu konuda acele etmesi gerektiğini iletti.

 

Çoban “Kula organize sanayi konusunda kendisini bir an önce geliştirmeli daha önce de bu konular hakkında Kula ziyaretinde bulunmuştum Kula’da kurulacak olan organize için gerekenleri yapmaya hazırız buraya yatırımcıları yönlendireceğimizden şüpheniz olmasın gerekli yardımları yapmaya hazırız”dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“Türkiye'ye
“Türkiye'ye "Organize Kötülük" Tohumu 60 Yıl Önce Bugün Ekildi”
Vali Ahmet Deniz’in Ramazan Bayramı Mesajı
Vali Ahmet Deniz’in Ramazan Bayramı Mesajı