Reklamı Geç
Advert

Bu içerik 88 kez okundu.

Kula’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yıldönümü nedeniyle  bu yılda  düzenlenen etkinliklerin ikinci gününde sahne alan Türk Pop Müziği’nin sevilen isimlerinden  Aydilge, Kulalılara müzik dolu, bir akşam yaşattı.

Kula Yunus Emre Kent Meydanı'nda Kulalılarla buluşan, Konserde yerinde durmadan müthiş bir sahne performans  sergileyen Aydilge, hayranlarını coşturdu. Konsere, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Manisa Büyükşehir ve Kula Belediyesi Meclis Üyeleri, Emniyet Müdür Vekili Mustafa Yıldırım, STK Temsilcileri ve çok sayıda Kulalı vatandaş katıldı.

Misafir olarak Kulaya gelen  Batman Yöresi Folklör Ekibi gösterisi seyircilerin  beğenisini kazanarak büyük alkış toplarken  Aydilge  konseri öncesinde, Çağrı Güler  sahne alarak izleyenlere seslendi.

Ünlü sanatçı Aydilge de konserinde seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla Kulalıların beğenisini kazandı Aydilge   1,5 saatlik konseri sonrasında Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun  günün anısına  sanatçı Aydilgeye  Kula evi hediye ederek teşekkür etti. Konseri 6 bin civarında Kulalı izledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“ÇOCUKLAR SEVİNİNCE DÜNYA DAHA GÜZEL”
“ÇOCUKLAR SEVİNİNCE DÜNYA DAHA GÜZEL”
AYDIN “TÜRKİYE DE BİR DEMOKRASİ SORUNU VAR”
AYDIN “TÜRKİYE DE BİR DEMOKRASİ SORUNU VAR”