Advert

Çarıkballı Çok Amaçlı Düğün Ve Etkinlik Salonu Start Alıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Kula Belediyesi işbirliğiyle Çarıkballı Mahallesinde çok amaçlı salon yapımı için çalışmalar başlıyor.

İl genelinde vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula'ya bağlı Çarıkballı Mahallesine çok amaçlı salon kazandıracak. Başta Çarıkballı Mahallesi olmak üzere çevre mahallelerin de kullanabileceği çok amaçlı salonun ihalesi gerçekleştirilerek, yapımına başlanacak. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Uğur Topkaya, Büyükşehir Kula Koordinatör Müdürü Faik Şentürk, Çarıkballı Mahalle Muhtarı Muammer Akkuş ve mahalle sakinleri ile birlikte çok amaçlı salonun yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.

Çarıkballı Mahalle Muhtarı Muammer Akkuş, "Çarıkballı mahallemize daha önce temeli atılan düğün salonumuzun inşasına başlatılacağının müjdesini Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Uğur Topkaya’dan aldık. Hayırlısıyla vatandaşlarımız burada eğlencesini yapacak. Teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun. Büyükşehir Belediye Başkanımız da bu konuda bize söz vermişti. Bu hizmetin hayata geçmesinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, Kula Belediye Başkanımız Hüseyin başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Civardaki Mahalleler de Faydalanacak

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Uğur Topkaya da çok amaçlı salon ile ilgili bilgiler verdi. Daire Başkanı Uğur Topkaya, "Çarıkballı Mahallesi yaklaşık binin üzerinde nüfusa sahip. Civardaki mahallelerin de kullanabileceği çok amaçlı salon projemiz var burada. İhale öncesinde çalışmalarımızı yerinde incelemek için muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla birlikte projemize baktık, fikir alışverişinde bulunduk. En kısa zamanda ihale çalışmalarını gerçekleştirerek, yapımına başlayacağız. Kısa süre içerisinde de Çarıkbalı'ya çok amaçlı salonumuzu kazandırmış olacağız. Civardaki mahalleler de bu salondan faydalanmış olacaklar" ifadelerini kullandı.

 

Çarıkballı Çok Amaçlı Düğün Ve Etkinlik Salonu Start Alıyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KESKİN : GELECEK PARTİSİ RAMAZAN AYINDA MİLLETİMİZİN YANINDA
KESKİN : GELECEK PARTİSİ RAMAZAN AYINDA MİLLETİMİZİN YANINDA
Sakine Soydan: Sorunlu bir cildin önüne geçmek sizin elinizde
Sakine Soydan: Sorunlu bir cildin önüne geçmek sizin elinizde