Güldane Kaçar’ın Yeni Görev Yeri Selendi Oldu

Kula’da yaklaşık 3 yıldır görevine devam eden Kula İlçe Sağlık Müdürü Güldane Kaçar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Kula’da ki görevinden ayrıldığı açıkladı.

 

Kula İlçe Sağlık Müdürü Güldane Kaçar açıklamasında “Değerli Kulalılar, 15 Şubat itibariyle Kuladaki görevimi tamamladım. Yaklaşık 3 yıllık görev sürem boyunca karşılıklı yardımlaştık. Yüzyılın hastalığı coronavirüs pandemisinin en zor dönemlerini beraber atlattık. Başta idareciliğim boyunca yol göstericimiz olan, desteğini esirgemeyen, bizim yorulduğumuzu hissettiğinde kendisi daha çok gayret ederek yorgunluğumuzu unutturan çok değerli Kaymakamımız Kemal DURU olmak üzere, kapısını çaldığımızda boş döndürmeyen kıymetli Belediye Başkanımız Hüseyin Tosun'a, değerli mesai arkadaşlarım kurum amirlerimize, tüm basın mensubu arkadaşlarımıza, değerli çalışkan muhtarlarımıza, tüm kurumlarımızın yardımsever çalışanlarına ve pandemiden bir an önce kurtulmamız için bize destek olan Kulalı gizli yardımcılarımıza çok çok teşekkür ediyorum. Tüm gayretimiz, işimi layıkıyla yapmak için, Kula içindi. Yüzüm ak, gönlüm rahat bir şekilde ayrılıyorum. İstemeden de olsa kırdığım üzdüğüm birileri varsa hakkınızı helal ediniz, ben hakkımı helal ediyorum.

Sayın Kaymakamım, takdir ifadesi sözlerinizi Başarı Belgesi ile taçlandırdığınız için ve nezaketiniz için tekrar çok teşekkür ediyorum. Hepiniz Rabbime emanet olun” dedi.

 

Denge gazetesi olarak 3 yıldır Kula’da görev yapan Kula İlçe Sağlık Müdürü Güldane Kaçar’a Selendi’de ki meslek hayatında başarılar dileriz.

 

Güldane Kaçar’ın Yeni Görev Yeri Selendi Oldu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İYİ PARTİ HUKUK MÜCADELESİNİ KAZANDI MANİSALININ PARASI CEBİNDE KALDI
İYİ PARTİ HUKUK MÜCADELESİNİ KAZANDI MANİSALININ PARASI CEBİNDE KALDI
Eğitime Destek Platformu İl Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
Eğitime Destek Platformu İl Koordinasyon Toplantısı Yapıldı