Başkan Baytok Raziye Uysal’ın Kütüphanesine Kitap Desteği Verdi

Manisa’nın Kula ilçesinde Şoför evlerinde ki evlerinin bir odasını kütüphaneye dönüştüren Raziye Uysal’a bir destek de Milliyetçi Hareket Partisi Kula İlçe Başkanlığı’ndan geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok Raziye Uysal’ın kütüphanesini ziyaret ederek kitap desteğinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberde Raziye Uysal kitaplarının yetersiz geldiğini, mahalledeki kitap okuyan çocukların gün geçtikçe arttığını ve büyük bir özveri ile kitap okuduklarını ama kitap sayısının yetersiz geldiğini söylemişti bu habere duyarsız kalmayan Milliyetçi Hareket Partisi Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok Raziye Uysal’ın kütüphanesine kitap desteği verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Nazım Baytok yaptığı açıklamada “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza destek verip evinin bir odasını kütüphaneye dönüştüren ve onlara okuma alışkanlığı alıştıran Raziye kardeşimize teşekkür ediyoruz. Bizlerde Milliyetçi Hareket Partisi olarak Raziye kardeşimize destek olmak istedik, çocuklarımızın kitap okuma alışkanlığının daha gelişmesi için elimizden geleni yapacağız, elimizden geldiği kadar ilerleyen günlerde de Raziye kardeşimize destek vereceğiz canı gönülden kutluyorum gönüllülük esasına dayalı bir iş, bir kez daha geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığı kazandırdığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Raziye Uysal ziyaretlerinden ve vermiş oldukları desteklerden dolayı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Nazım Baytok’a teşekkür etti.

Uysal açıklamasının devamında “Kitap desteği için çocuklar ve ben çok sevindik çocuklarımız şuan kitap okuma alışkanlığı kazandı ve yoğun taleple karşı karşıyayız bu yüzden vermiş olduğunuz kitaplar çocukları çok sevindirecek çocuklarımız okusun güzel bi gelecek bizleri bekliyor” dedi.

Başkan Baytok Raziye Uysal’ın Kütüphanesine Kitap Desteği Verdi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Kula Heyetinden, İl Tarım ve Orman Müdürü Öztürk'e Ziyaret
Kula Heyetinden, İl Tarım ve Orman Müdürü Öztürk'e Ziyaret
Kula Heyeti'nden Vali Karadeniz’e Hayırlı Olsun Ziyareti
Kula Heyeti'nden Vali Karadeniz’e Hayırlı Olsun Ziyareti