Uzun Aradan Sonra Açılan İş Yerleri Hizmete Başladı

Coronavirüs (Covid-19) salgını tedbirleri çerçevesinde 21 Mart'tan itibaren oturma alanları kapatılan ve sadece paket servise izin verildiği için bir kısmı kepenk kapatan restoran, pastane, unlu mamul ve kafeler, normalleşme süreciyle müşteri kabul etmeye başladı.

Manisa’nın Kula ilçesinde restoran, pastane, unlu mamul ve kafeler normalleşme hazırlıklarını bir gün önceden yaptı iş yerlerini dezenfekte ederek oturma alanlarını düzenledi.

Lokanta işletmecisi Samet Kahraman “Masalar arasını müşterilerimizin sağlığı için bir buçuk metre mesafeler koyduk iş yerimizi bir gün önceden dezenfekte yaptık gerekli tüm önlemlerimizi aldık çalışan tüm personelimizle daha dikkatli ve hijyenik çalışıyoruz, maske, bone ve eldivenlerimizi çıkartmıyoruz her masamıza kolonya ve dezenfekte bulunduruyoruz daha dikkatli ve daha tedbirli çalışmaya başladık” dedi.

Pastane işletmecisi Cihan Kurt “Yeni Coronavirüs tedbirleri kapsamında 1 Haziran itibari ile iş yerlerimizi tamamen açmış bulunmaktayız, bir gün önceden iş yerimizin tamamını dezenfekte ettik müşterilerimizin sağlığı ve toplum sağlığı için gerekli tüm önlemleri üst seviyede tutuyoruz, eldiven, bone ve maskelerimizi titizlikle kullanıyoruz iş yerimize gelen tüm müşterilerimizi de uyarılarımızı yapıyoruz” dedi.

Lokanta işletmecisi Güngör Özkünkçü “İş yerlerimi açmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz gerekli tüm önlemlerimizi çalışan tüm personelimizle aldık, bütün çalışan personelimiz maske, eldiven ve bonelerini takıyorlar işlerimizin çok yoğun olmasa da çalışmaya başladık eski günlerimizi en kısa zamanda yakalamak için çalışacağız ve önlemlerimizi ciddi şekilde alacağız” dedi.

Kula’da ki restoran, pastane, unlu mamul ve kafeler hizmet vermeye başlamasına rağmen içerilerde az sayıda müşteri ile çalışanların, maske takarak sosyal mesafe kurallarını ciddi şekilde uydukları gözlendi.

Uzun Aradan Sonra Açılan İş Yerleri Hizmete Başladı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Kula Heyetinden, İl Tarım ve Orman Müdürü Öztürk'e Ziyaret
Kula Heyetinden, İl Tarım ve Orman Müdürü Öztürk'e Ziyaret
Kula Heyeti'nden Vali Karadeniz’e Hayırlı Olsun Ziyareti
Kula Heyeti'nden Vali Karadeniz’e Hayırlı Olsun Ziyareti