Kırkız “Emeği Geçen Herkese Canı Gönülden Tebrik Ederim”

Çin’de başlayıp tüm Dünya’yı etkisi altına alan Coronavirüs (Covid-19)salgını tedbirleri kapsamında 16 Mart'ta cemaatle namaz kılınmasına ara verilen camiler 74 gün aradan sonra cuma namazıyla birlikte yeniden ibadete açıldı. 

 

Kula Müftüsü Kamil Kırkız “74 gün aradan sonra tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Kula’da da 29 Mayıs Cuma günü Cuma namazı ile birlikte camiiler ibatede açıldı. Coronavirüs tedbirleri kapsamında kılınacak Cuma namazı öncesinde cemaatimize maske dağıtımı, dezenfektasyon dağıtımı yapıldı. Sosyal mesafe kuralları dikkate alınarak Cuma namazının kılınması sağlandı. Vatandaşlarımız Cuma namazına gelirken şahsına ait seccadelerini ve tesbihlerini de beraberinde getirdiler, 16 mart günü kapanmasının ardından 74 gün sonra Cuma namazlarımızı cemaatimizle birlikte kıldık.

Kula İlçe Müftüsü Kamil Kırkız “29 mayıs Cuma günü kıldığımız Cuma namazı öncesinde yapılan hazırlıklarda müftülüğümüzü ve personelimizi yalnız bırakmayarak desteklerini bizden esirgemeyen Sayın Kula Kaymakamımız Kemal Duru, Kıymetli Belediye Başkanımız Hüseyin Tosun, Kula İlçe Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Mehmet Uçak, Kula İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Yardımcısı Mustafa Yıldırım, Kula İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Sümen, Kula  İlçe Sağlık Müdürü Dr. Güldane Kaçar, Zabıta Müdürümüz Hüseyin Ulu, öğretmenlerimiz, din görevlisi arkadaşlarımız, muhtarlarımız, ihtiyar heyetimiz ve yaptıkları görevin hakkını layıkıyla yerine getiren  tüm personele kurumum ve çalışanlarımız adına canı gönülden tebrik eder görevlerinde muvaffakiyetler dilerim.” Dedi.

Kırkız “Emeği Geçen Herkese Canı Gönülden Tebrik Ederim”
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Kula Heyetinden, İl Tarım ve Orman Müdürü Öztürk'e Ziyaret
Kula Heyetinden, İl Tarım ve Orman Müdürü Öztürk'e Ziyaret
Kula Heyeti'nden Vali Karadeniz’e Hayırlı Olsun Ziyareti
Kula Heyeti'nden Vali Karadeniz’e Hayırlı Olsun Ziyareti